(восьма сесія восьмого скликання)

11 серпня  2021 року

Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське»  Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік»

Відповідно до статей 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «Сергіївське» та його фінансової підтримки, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік» затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме доповнити пункт «Заходи Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн

Загальний фонд бюджету Сергіївської сільської територіальної громади

1.

Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям), (2610):

- придбання асфальту Розбишівська гімназія;

- муфта кабельна;

- реле часу тижневе;

- ДБЖ лінійно-інтерактивний;

- манометр електроконтактний

- придбання лавочок с. Розбишівка;

- надання послуг екскаватора;

- пориви вул. Сумська с. Розбишівка

2021 р.

212,758

84,000

0,250

3,450

4,580

3,920

16,578

49,990

Спеціальний фонд бюджету Сергіївської сільської територіальної громади

1.

Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям), (3210):

- придбання глибинного насоса для свердловини;

- придбання спортивного комплексу воркаут парк вул. Центральна с. Сергіївка

2021 р.

61,100

16,100

45,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий