(восьма сесія восьмого скликання)

11 серпня 2021 року

Про внесення змін до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2021рік

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши директора Центру культури і дозвілля Сергіївської сільської ради Богуславець Л.В. про внесення змін до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2021 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2021 рік затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020року, а саме доповнити пункт «Заходи Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2021 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн

Джерела фінансування

1.

Оплата послуг (крім комунальних), (2240):

- поточний ремонт ганку станції офіцера

Місцевий бюджет сільської ради

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий