(восьма сесія восьмого скликання)

11 серпня 2021 року

Про внесення змін до Програми безпеки на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 – 2023 роки

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про Національну поліцію», Указ Президента України від 19.07.2005 року № 1119/2005 «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності», Указ Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», та заслухавши начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободу В.Г. про внесення змін до Програми безпеки на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до розрахунку фінансування заходів передбачених Програмою безпеки на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме пункт 4 «Збір на обов'язкове пенсійне страхування» замінити на «Придбання металопластикових вікон з комплектуючими та з установленням» в сумі 20,5 тис. грн викласти в наступній редакції:
  2. Доповнити пункт «Основні заходи» Програми безпеки на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн

1.

«Придбання металопластикових вікон з комплектуючими та з установленням»

20,500

2.

Придбання паливно-мастильних матеріалів

30,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий