(восьма сесія восьмого скликання)

11.08.2021

Про розроблення проекту «Комплексного плану просторового розвитку території Сергіївської територіальної громади, Миргородського району, Полтавської області»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 16 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Розробити проект «Комплексного плану просторового розвитку території Сергіївської територіальної громади, Миргородського району, Полтавської області» .
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий