(восьма сесія восьмого скликання)

11 серпня 2021 року

Про затвердження проєктно-кошторисної документації «Поточний середній  ремонт  проїжджої  частини  дороги  загального користування   вулиці  Гадяцька  в с. Качанове Миргородського (Гадяцького)  району Полтавської області»

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проектно-кошторисну документацію «Поточний середній  ремонт  проїжджої  частини  дороги  загального користування   вулиці  Гадяцька  в с. Качанове Миргородського (Гадяцького)  району Полтавської області»», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Поточний середній  ремонт  проїжджої  частини  дороги  загального користування   вулиці  Гадяцька  в с. Качанове Миргородського (Гадяцького)  району Полтавської області» в сумі 978,326 тисяч гривень, у тому числі будівельні роботи 747,253 тисяч гривень, устаткування 0,00 тисяч гривень, інші витрати 231,073 тисяч гривень.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий