(восьма сесія восьмого скликання)

11.08.2021

Про передачу земельної ділянки в оренду ФГ «Бармиця»

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 34,122,123, частиною 2 статті 134 Земельного кодексу України, заяву голови фермерського господарства  «Бармиця» Багнюка В.Г. беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати в оренду фермерському господарству «Бармиця» земельну ділянку з кадастровим номером 5320485900:00:004:0006 площею 7,5662 га вул. Першотравнева, 28 Миргородського  району Полтавської області для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 10 років, встановити розмір орендної плати на рівні 12 % від нормативної грошової оцінки земель.
  2. Укласти договір оренди земельної ділянки, зобов’язати ФГ «Бапрмиця» провести державну реєстрацію іншого речового права (права оренди) на земельну ділянку та використовувати її відповідно ст. 96 Земельного кодексу України.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий