(восьма сесія восьмого скликання)

11.08.2021

Про припинення дії рішення

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву уповноваженої особи Пащенка Сергія Павловича про відкликання заяви, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, для ефективного та раціонального використання земель, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити дію рішення 7 сесії 8 скликання від 02.07.2021року Сергіївської сільської ради «Про створення громадського пасовища» у зв’язку з відкликанням заяви уповноваженої особи.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий