(восьма сесія восьмого скликання)

11.08.2021

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 6-1 розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України, розглянувши клопотання громадянина Рухляди Григорія Івановича від 12.07.2021 року про надання дозволу на викуп земельної ділянки з розстрочкою платежу загальною площею 35,0376 га (кадастровий номер 5320485900:00:005:0241), враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину Рухляді Григорію Івановичу на викуп земельної ділянки площею 35,0376 га, кадастровий номер 5320485900:00:005:0241, що знаходиться за межами села Розбишівка, цільове призначення для ведення фермерського господарства, яка належить на праві постійного користування (Державний акт на право постійного користування ПЛ223 виданого Гадяцькою районною Радою народних депутатів, 06.10.2000 року) для ведення фермерського господарства з розстрочкою платежу на 9 років за ціною, яка дорівнює нормативній грошовій оцінці даної земельної ділянки та становить 987 560,90 тис. грн (дев’ятсот вісімдесят сім тисяч п’ятсот шістдесят грн. 90 коп.).
  2. Доручити сільському голові Лідовому Ігорю Григоровичу укласти та підписати Договір купівлі-продажу земельної ділянки для ведення  фермерського  господарства в порядку пункту 6-1 Розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України з громадянином Рухлядою Григорієм Івановичем.
  3. Визначити істотні умови Договору купівлі-продажу земельної ділянки для ведення фермерського господарства в порядку пункту 6-1Розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, а саме:
    • термін дії Договору купівлі-продажу земельної ділянки для ведення фермерського господарства в порядку пункту 6-1Розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України становить 9 років;
    • щорічний платіж здійснювати до 31 грудня поточного року у сумі не меншою 1/9 ціни вказаного Договору, що становить 98 756,09 тис. грн. (дев’яносто вісім тисяч сімсот п’ятдесят шість грн. 09 коп.).
  1. Громадянину Рухляді Григорію Івановичу здійснити перший платіж у сумі 98 756,09 тис. грн. (дев’яносто вісім тисяч сімсот п’ятдесят шість грн. 09 коп.) у день нотаріального посвідчення Договору купівлі-продажу земельної ділянки для ведення фермерського господарства в порядку пункту 6-1Розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                         І.Г. Лідовий