(десята сесія восьмого скликання)

Про надання права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію)

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 83, статтею 102-1, пунктом 4 частини 2 статті 134 Земельного кодексу України, главою 34 Цивільного кодексу України, розглянувши лист Управління  житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної державної адміністрації від 11.10.2021 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати право користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) Управлінню житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної державної адміністрації, площею 0,3600 га кадастровий номер 53204834:01:01:001:0218, що розташована в с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області, строком до 31.12.2021 року, безоплатно.
  2. Доручити сільському голові Лідовому Ігорю Григоровичу підписати договір про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію), зобов’язати Суперфіціара провести державну реєстрацію договору та використовувати земельну ділянку відповідно ст. 96 Земельного кодексу України.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий