(дев’ята сесія восьмого скликання)

10 вересня  2021 року

Про внесення змін до комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Івко С.О. про внесення змін до комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме доповнити пункт «Заходи комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн

Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти

Загальний фонд бюджету Сергіївської сільської територіальної громади

1.

Оплата послуг (крім комунальних) (2240):

- поточний ремонт автобусів;

- виготовлення кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт внутрішнього приміщення вбиральні Розбишівської гімназії по вул. Центральна,18 с. Розбишівка»

31 050,00

25 000,00

6 050,00

2.

Оплата послуг крім комунальних, (2275):

- придбання дров

50 000,00

3.

Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів (2620):

- 168 401,00

Спеціальний фонд бюджету Сергіївської сільської територіальної громади

3.

Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів (3220):

- інша субвенція на  забезпечення співфінансування за напрямом «Придбання ноутбуків  для  педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання» для придбання 25 ноутбуків.

168 401,00

Надання дошкільної освіти

1.

Оплата послуг (крім комунальних) (2240):

- послуги обслуговування системи протипожежної безпеки

15 000,00

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий