(дев’ята сесія восьмого скликання)

10.09.2021

Про затвердження Акту обстеження комплексу нежитлових приміщень за адресою с. Сергіївка, вул. Лугова, 31 від 06.09.2021 року

Керуючись пп. 29 та 31 п 1 статті 26, статтями 29 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 335, 344 Цивільного кодексу4 України, з метою обліку та ефективного використання майна територіальної громади, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Акт обстеження комплексу нежитлових приміщень за адресою с. Сергіївка вул. Лугова, 31 (далі – Акт, Додаток 1).
  2. Забезпечити спеціалізованому комунальному підприємству «Добробут» Сергіївської сільської ради (керівник – Ілляшенко А.І.) збереження виявленого майна відповідно Акту від 06.09.2021 року
  3. Доручити юристу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, після спливу п’ятирічного терміну, розпочати процедуру визнання майна, зазначеного у Акті безхазяйним та набутим Сергіївською сільською територіальною громадою у власність за набувальною давністю.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Сергіївської сільської ради:

- з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи

- з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий