(одинадцята сесія восьмого скликання)

05.11.2021

Про передачу техніки та обладнання з балансу СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на баланс КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з метою забезпечення комунально-побутових  потреб КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Директору спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради Ілляшенку А.О. передати з балансу СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на баланс КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради техніку та обладнання:

- автомобіль ГАЗ 32213-14 державний реєстраційний номер 14847СН, номер шасі – XTH32213030306774;

- подрібнювач гілок «ARPAL» моделі АМ -120 БД – 1 шт.;

- бензопила Stihl MS 651 – 1 шт.;

- бензопила Stihl MS 260 – 1 шт..

1. Передачу провести згідно з діючим законодавством по акту приймання-передачі.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський   голова                                                                               І. Г. Лідовий