МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята сесія восьмого скликання)

04 лютого 2022 року

Про затвердження кошторисної частини проєктної документації за робочим проєктом «Капітальний ремонт сільського клубу по вул. Клубна, 10 в с. Качанове Миргородського району Полтавської області»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши кошторисну частину проєктної документації за робочим проєктом «Капітальний ремонт сільського клубу по вул. Клубна, 10 в с. Качанове Миргородського району Полтавської області», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити кошторисну частину проєктної документації за робочим проєктом «Капітальний ремонт сільського клубу по вул. Клубна, 10 в с. Качанове Миргородського району Полтавської області» в сумі 1270,0 тисяч гривень, у тому числі будівельні роботи – 958,296 тисяч гривень; устатковання – 0,00 тисяч гривень; інші витрати 311,704 тисячі гривень.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ