МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята сесія восьмого скликання)

04.02.2022

Про передачу арт свердловини №8 у с. Розбишівка на баланс Комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою ефективного і раціонального використання комунального майна, забезпечення населення села Розбишівка якісною питною водою, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати на баланс Комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради безхазяйну артсвердловину №8 по вул. Центральній в с. Розбишівка.
  2. Комунальному підприємству «Сергіївське» Сергіївської сільської ради (директор – КАВУН Анатолій Іванович):

2.1 Провести обстеження арт свердловини №8 по вул. Центральна с. Розбишівка;

2.2. Прокласти магістральний вуличний водопровід протяжністю 1,4 км

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи (голова комісії ПАЩЕНКО Сергій Павлович).

Сільський голова                                                                               Ігор ЛІДОВИЙ