МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята сесія восьмого скликання)

04.02.2022

Про звернення депутатів Сергіївської сільської ради щодо недопущення закриття стаціонарного Сергіївського поштового відділення ПД УДППЗ «Укрпошта» в Миргородському районі Полтавської області

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Регламенту Сергіївської сільської ради VIII скликання, заслухавши депутатів Сергіївської сільської ради, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення депутатів Сергіївської сільської ради до директора Полтавської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» Юрія Набасова, щодо недопущення закриття стаціонарного Сергіївського поштового відділення ПД УДППЗ «Укрпошта» в Миргородському районі Полтавської області.
  2. Надіслати згадане звернення директору Полтавської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» Юрію Набасову.
  3. Спеціалісту І категорії з організаційної роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Вербі А.В. оприлюднити це рішення та текст звернення депутатів Сергіївської сільської ради до директора Полтавської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» Юрія Набасова на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Сергіївської сільської ради Ігора Лідового.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Директору Полтавської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта»

Юрію Набасову

Сільський голова Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області

Ігор Григорович Лідовий

вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Миргородський район Полтавська область, Україна, 37332

м.т. – (380)503432576

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Юрію Вікторовичу!

Ми, депутати Сергіївської сільської ради, що представляють інтереси Сергіївської сільської територіальної громади, стурбовані та занепокоєні тим, що в селі Сергіївка склалась гостра соціальна напруга викликана наміром закрити стаціонарне Сергіївське поштове відділення ПД УДППЗ «Укрпошта» в Миргородському районі Полтавської області.

Тому звертаємося до Вас з проханням вирішити питання щодо недопущення закриття та збереження роботи стаціонарного Сергіївського поштового відділення ПД УДППЗ «Укрпошта».

У Сергіївському поштовому відділені, що знаходиться в адміністративному центрі Сергіївської громади,  на даний час працює 3 працівника, з них 2 листоноші, які обслуговують все населення села Сергіївка, а це 875 громадян, які отримують такі послуги:

- відправлення письмової кореспонденції в межах України і за межі;

- грошові перекази (поштові, телеграфні);

- спеціальні мішки "М" з періодичними друкованими виданнями;

- доставка і виплата пенсій та грошових допомог;

- поштові посилки в межах України і за межі України;

- прийом комунальних платежів від населення;

- видача готівкових коштів через термінал;

- продаж товарів широкого вжитку та інші послуги.

Для мешканців села у багатьох випадках пошта залишається єдиним джерелом отримання пенсії, соціальної допомоги, замовлення ліків і товарів поштою. Поштове відділення - це в першу чергу зв’язок із зовнішнім світом, особливо для людей похилого віку. Закриття поштового відділення «Укрпошта» на території Сергіївської громади створить великі незручності для його мешканців. Жителі не зможуть вчасно отримувати пенсії, повідомлення, газети, листи та телеграми. Також сплачувати комунальні платежі, отримувати готівку через термінал.

Таким чином, рішення щодо виїзних точок та надання послуг у певні дні місяця є неприпустимим, непрактичним та недоцільним.

З метою забезпечення стабільного функціонування поштового відділення в селі Сергіївка, сільська рада докладає максимум зусиль щодо створення належних умов, а саме: працівники поштового відділення забезпечені приміщенням з проведеним поточним ремонтом, опаленням та пільговими умовами оренди майна

Сергіївська сільська рада готова до співпраці з усіма зацікавленими сторонами щодо впровадження назрілих реформ, але лише за умови покращення якості обслуговування та надання послуг населенню.

При цьому пропонуємо визначитися у потребі комп’ютерної техніки та іншого необхідного обладнання для Сергіївського поштового відділення, а ми як орган місцевого самоврядування, гарантуємо виділити кошти з місцевого бюджету для придбання та передачі в оперативне управління зазначеного Вами майна.

Про результати розгляду просимо повідомити нас в установлений Законом термін.

Сподіваємося на порозуміння та подальшу співпрацю.

Підтримано рішенням чотирнадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 04.02.2022 року

Прізвище, ім’я, по батькові

Підпис