МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(п’ятнадцята позачергова сесія восьмого скликання)

15.02.2022

Про погодження продовження строку дії контракту Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради з керівником КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради

Відповідно до рішення другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 10.02.2017 року «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальної громади Сергіївської сільської ради та Типової форми контракту», враховуючи показники діяльності Комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради, заслухавши інформацію секретаря Сергіївської сільської ради Надії ІЛЛЯШЕНКО, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Погодити продовження строку дії контракту Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради з керівником КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради, а саме із гр. КАВУНОМ Анатолієм Івановичем терміном на 5 (п’ять) років.
  2. Доручити виконавчому комітету укласти додаткову угоду із гр. КАВУНОМАнатолієм Івановичем, якою визначити строк дії контракту Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради з керівником КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради до 15 лютого 2027 року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.