МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шістнадцята сесія восьмого скликання)

29 квітня 2022 року

Про внесення змін і доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення змін і доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік, в таблиці 4. «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» (додаток 1).
  2. Внести зміни і доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік, в розділі 5. Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік,  в таблиці 27. «Видатки, пов’язані з наданням підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні», (додаток 2).
  3. Внести зміни і доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік, в таблиці 14. «Інші заходи в галузі культури та мистецтва», (додаток 3).
  4. Внести зміни і доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік, в таблиці 24. «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства», (додаток 4).
  5. Внести зміни і доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік, в таблиці 25. «Розроблення схем планування та забудови території», (додаток 5).
  6. 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Додаток 1

до рішення 16 сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 29.04.2022 року

територіальної громади на 2022 рік

Розділ 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік

Внести зміни в таблиці 4. «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» (0211020) а саме:

тис. грн.

-1 100,100

Заробітна плата (2111)

-901,720

2.

Нарахування на заробітну плату (2120)

-198,380

Додаток 2

Доповнення до Програми соціально-економічного розвитку

територіальної громади на 2022 рік

Розділ 5. Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік

Внести зміни і доповнення в таблиці 27. «Видатки, пов’язані з наданням підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні», (0213230) а саме:

91,500

1.

- Надання одноразової допомоги вимушено переміщеним особам які тимчасово проживають на території Сергіївської ТГ на засоби першої необхідності;

- Надання одноразової допомоги на оплату житлово-комунальних послуг для сімей вимушено переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Сергіївської ТГ;

- Придбання продуктових наборів.

91,500

25,000

41,500

Секретар сільської ради                                                        Надія ІЛЛЯШЕНКО

Додаток 3

територіальної громади на 2022 рік

Розділ 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік

Внести зміни і доповнення в таблиці 14. «Інші заходи в галузі культури та мистецтва», (0214082), а саме:

Загальний фонд бюджету Сергіївської сільської територіальної громади

«Інші заходи в галузі культури та мистецтва», (0214082)

-91,500

1.

Окремі заходи по реалізації державних (регіональних програм, не віднесені до заходів розвитку) (2282):

- проведення заходів 8 Березня.

-91,500

Додаток 4

Доповнення до Програми соціально-економічного розвитку

територіальної громади на 2022 рік

Внести зміни і доповнення в таблиці 24. «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства», (0216013), а саме:

Загальний фонд бюджету Сергіївської сільської територіальної громади

«Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства», (0216013)

150,000

1.

Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) (2610):

- Послуги поточного ремонту водомережі в с. Вирішальне.

150,000

Секретар сільської ради                                                         Надія ІЛЛЯШЕНКО

Додаток 5

територіальної громади на 2022 рік

Внести зміни і доповнення в таблиці 25. «Розроблення схем планування та забудови території», (0217350), а саме:

тис. грн.

Спеціальний фонд бюджету Сергіївської сільської територіальної громади

«Розроблення схем планування та забудови території», (0217350)

-150,000

1.

Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм (2281):

- Послуги зі створення топографічного плану масштабу 1:10000 на територію Сергіївської сільської територіальної громади.

-150,000

Секретар сільської ради                                                       Надія ІЛЛЯШЕНКО