МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сімнадцята сесія восьмого скликання)

16 червня 2022 року

Про внесення змін до комплексної Програми «Турбота» на 2022 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», заслухавши сільського голову Лідового І.Г., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до комплексної Програми «Турбота» на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме доповнити пункт «Заходи комплексної Програми «Турбота» на 2022 році, наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Надання одноразової допомоги вимушено переміщеним особам, які тимчасово проживають на території Сергіївської ТГ на засоби першої необхідності

2022 рік

37,000

2.

Надання одноразової допомоги на оплату житлово-комунальних послуг для сімей вимушено переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Сергіївської ТГ

2022 рік

23,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                     Ігор ЛІДОВИЙ