МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сімнадцята сесія восьмого скликання)

16 червня 2022 року

Про внесення змін до Програми «Обдаровані діти» на 2022-2025 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», з метою підтримки обдарованих і талановитих дітей, стимулювання розвитку їх творчого потенціалу, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми «Обдаровані діти» на 2022-2025 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме доповнити пункт «Заходи Програми «Обдаровані діти» на 2022-2025 рік», наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Інші виплати населенню:

- фінансова винагорода учням-переможцям Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, учнів-членів Малої академії наук.

2022 рік

5,050

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.