МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія восьмого скликання)

20 липня 2022 року

Про внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2022-2025 роки

Відповідно до статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до положень Законів України «Про відходи»,  «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 № 265 «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами», Розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 820-р «Про схвалення Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2022-2025 роки затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме доповнити розділ «Заходи Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2022-2025 роки», наступними коштами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Оплата послуг зі збирання та перевезення визначених видів небезпечних побутових відходів

2022 рік

1,547

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                 Ігор ЛІДОВИЙ