МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія восьмого скликання)

20 липня 2022 року

Про внесення змін до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2022 рік

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши директора Центру культури і дозвілля Сергіївської сільської ради Богуславець Л.В. про внесення змін до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2022 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме доповнити розділ «Заходи Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2022 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Сума витрат,

1.

Оплата послуг (крім комунальних):

-послуги Інтернет провайдерів (підключення нової точки).

2022 рік

2,790

2,790

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                 Ігор ЛІДОВИЙ