МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія восьмого скликання)

20 липня 2022 року

Про внесення змін до Програми здійснення землеустрою на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік

Керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 16, ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», та заслухавши начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободу В.Г., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми здійснення землеустрою на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме доповнити розділ «Основні заходи програмиздійснення землеустрою на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Послуги по виготовленню технічної документації з нормативно грошової оцінки земель в с. Розбишівка

2022  рік

49,600

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                 Ігор ЛІДОВИЙ