МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія восьмого скликання)

20 липня 2022 року

Про надання одноразової матеріальної допомоги

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення тринадцятої сесії восьмого скликання від 23.12.2021 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2022 рік, рішення тринадцятої сесії восьмого скликання від 23.12.2021 року «Про затвердження Програми «Підтримка народжуваності» на 2022 рік», з метою фінансової та соціальної підтримки осіб, що потрапили у скрутні життєві обставини, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати жительці села Качанове Миргородського району Полтавської області гр. Козуб Юлії Сергіївні 17.07.1998 р.н. одноразову адресну матеріальну допомогу при народженні дитини у розмірі 10 (десять) тисяч гривень.
  2. Надати жительці села Качанове Миргородського району Полтавської області гр. Михайлик Лєні Сергіївні 26.10.2001 р.н. одноразову адресну матеріальну допомогу при народженні дитини у розмірі 10 (десять) тисяч гривень.
  3. Надати жительці села Розбишівка Миргородського району Полтавської області гр. Панасейко Інні Миколаївні 13.11.1989 р.н. одноразову адресну матеріальну допомогу при народженні дитини у розмірі 10 (десять) тисяч гривень.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Ісаєнко О.Ю..

Сільський   голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ