МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята  сесія восьмого скликання)

20.07.2022

Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

Керуючись пунктом 34 статті 26, статтею 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 65, 83, 123, 124, 125, 134, 181 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши клопотання ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» від 12.07.2022 року», з метою забезпечення раціонального використання та охорони земель, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» в користування на умовах оренди, терміном на двадцять років земельну ділянку для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій і пов’язаних засобів з метою встановлення обладнання постачальників електронних комунікаційних мереж/послуг. Цільове призначення земельної ділянки -13.01.- для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій. Ділянка знаходиться в с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області, загальною площею 0,1296 га кадастровий номер 5320483401:01:001:0017.
  2. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою у розмірі 12 (дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Укласти договір оренди земельної ділянки, зобов’язати орендаря провести державну реєстрацію іншого речового права (права оренди) та використовувати земельну ділянку відповідно ст. 96 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ