МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта сесія восьмого скликання)

03.03.2023

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення на землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20, 22, 83 Земельного кодексу України,  статтями 25,50 Закону України «Про землеустрій», Класифікатором видів цільового призначення земельних ділянок затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 821 від 28.07.2021,розглянувши заяву громадянина Ткаченка М.М., беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності з кадастровим номером 5320485900:00:001:0469 площею 8,4935 га зі зміною цільового призначення у землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(код КВЦПЗ – 01.01.), що розташована за адресою: с. Розбишівка вул. Лохвицька 90 на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  2. Рекомендувати заявнику  :

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.2. Подати погоджений проєкт землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ