МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта сесія восьмого скликання)

Про передачу в оренду земельних ділянок для городництва

Керуючись пунктом 34 статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 22, 36, 83, 123, 124, 125, 134, 181 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши клопотання громадян, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати громадянину Шуйському Ігорю Анатолійовичу в користування на умовах оренди, терміном на десять років земельну ділянку для городництва ,кадастровий номер 5320483400:00:003:0600 площа 0,60 га, що знаходиться за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради.

1. Передати громадянину Шуйському Ігорю Анатолійовичу в користування на умовах оренди, терміном на десять років земельну ділянку для городництва, кадастровий номер 5320483400:00:003:0601 площа 0,1888 га, що знаходиться за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради.

1. Передати громадянці Шуйській Оксані Валеріївні в користування на умовах оренди, терміном на десять років земельну ділянку для городництва, кадастровий номер 5320483400:00:003:0598 площа 0,60 га, що знаходиться за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою у розмірі 12 (дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  2. Передати громадянці Шуйській Ілоні Ігорівні в користування на умовах оренди, терміном на десять років земельну ділянку для городництва, кадастровий номер 5320483400:00:003:0599 площа 0,60 га, що знаходиться за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою у розмірі 12 (дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Укласти договори оренди земельних ділянок, зобов’язати орендарів провести державну реєстрацію іншого речового права (права оренди) та використовувати земельну ділянку відповідно ст. 96 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ