МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять п’ята сесія восьмого скликання)

07 квітня 2023 року

Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 1. «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської ради» (додаток 1).
  2. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 2. «Надання дошкільної освіти» (додаток 2).
  3. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 3. «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» (додаток 3).
  4. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 12. «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» (додаток 4).
  5. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 15. «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства» (додаток 5).
  6. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 23. «Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» (додаток 6).
  7. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 16. «Організація благоустрою населених пунктів» (додаток 7).
  8. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 30. «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» (додаток 8).
  9. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 21. «Заходи та роботи з територіальної оборони» (додаток 9).
  10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                            Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток 1

до рішення 25 сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 07.04.2023 року

територіальної громади на 2023 рік