МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять п’ята сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

07.04.2023

Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Конституції України, статтями 12, 136 Земельного кодексу України, статтями 19, 25 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державний земельний кадастр», враховуючи висновки постійної комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки з кадастровим номером 5320482600:00:001:0106 площею 45,9686 га. га (01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) для поділу на 3 ділянки.
  2. Надати дозвіл виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки з кадастровим номером 5320482600:00:001:0105 площею 34,4080га (01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) для поділу на 2 ділянки.
  3. Рекомендувати:

3.1. Замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок у суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою.

3.2 Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ