МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять третя сесія восьмого скликання)

26.01.2024

Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблиці 22. «Заходи та роботи з територіальної оборони» (додаток 1).
  2. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблиці 3. «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» (додаток 2).
  3. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблиці 11. «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» (додаток 3).
  4. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблиці 15. «Організація благоустрою населених пунктів» (додаток 4).
  5. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблиці 12. «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» (додаток 5).
  6. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 14. «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства» (додаток 6).
  7. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблицю 18. «Розробка схем планування та забудови територій (містобудівної документації)» (додаток 7).
  8. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, таблицею 29. «Інші субвенції з місцевого бюджету» (додаток 8).
  9. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, таблицею 30. «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту» (додаток 9).
  10. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, таблицею 31. «Видатки, пов’язані з наданням підтримки внутрішньо переміщеним та\або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану» (додаток 10).
  11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                            Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток 1

до рішення 33 сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 26.01.2024 року

територіальної громади на 2024 рік