МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

18.03.2024

Про звіт старости Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради про проведену роботу за період з 01 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року

Керуючись ст. 26, ч. 3 ст. 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про старост, які здійснюють свої повноваження на території Сергіївської сільської ради (нова редакція) затвердженого рішенням першої сесії восьмого скликання (друге пленарне засідання) Сергіївської сільської ради від 13.11.2020 року,  заслухавши звіт старости Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради Хоптинської Т.Г., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Звіт старости Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради (Хоптинської Т.Г.) про проведену роботу за період з 01 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року взяти до відома (додається).
  2. Старості Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради Хоптинській Т.Г.:

- виконувати доручення сільського голови та виконавчого комітету, контролювати дотримання правил використання об’єктів комунальної власності  Сергіївської сільської територіальної громади, що розташовані на території Качанівського старостинського округу;

- контролювати дотримання на території сіл  Качанове, Новоселівка, Дачне, Вирішальне, Степове правил благоустрою;

- проводити інформування населення сіл Качанівського старостинського округу щодо роботи старости.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ