МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

18.03.2024

Про звіт директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. ст. 17, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши звіт директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради Москаленко О.І., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Звіт директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради Москаленко О.І. взяти до відома (додається).
  2. Керівнику комунального закладу Москаленко О.І. забезпечити реалізацію вимог чинного законодавства в галузі надання соціальних послуг.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ