МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

18.03.2024

Про звіт директора комунальної організації (установи, закладу) Центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. ст. 17, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши звіт директора комунальної організації (установи, закладу) Центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради Богуславець Л.В., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Звіт директора комунальної організації (установи, закладу) Центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради Богуславець Л.В. взяти до відома (додається).
  2. Керівнику комунальної організації (установи, закладу) Центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради Богуславець Л.В. забезпечити реалізацію вимог чинного законодавства в задоволенні культурних потреб населення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ