МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

18.03.2024

Про роботу закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області в 2023-2024 навчальному році, звіт директора ЗДО «Джерельце»

Заслухавши звіт директора закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області Кладової В.В. про роботу в 2023-2024 навчальному році, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про дошкільну освіту», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію директора закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області Кладової В.В. про роботу закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області в 2023-2024 навчальному році, взяти до відома (додається).
  2. Відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради:

2.1 постійно проводити моніторинг якості дошкільної освіти щодо реалізації права дітей на здобуття дошкільної освіти;

2.2 впроваджувати в роботу закладів дошкільної освіти сучасні педагогічні технології;

2.3 продовжувати роботу щодо підвищення фахового рівня педагогічних працівників.

1. Директору закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області Кладовій В.В.:

3.1 неухильно дотримуватися вимог безпечного харчування та виконання норм споживання основних груп продуктів харчування для дошкільнят;

3.2 забезпечити організацію освітнього процесу в закладі дошкільної освіти відповідно до санітарних норм та правил;

3.3 дотримуватись вимог Інструкції з діловодства у закладі дошкільної освіти;

3.4 здійснювати заходи щодо покращення матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ