МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

18 березня 2024 року

Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблиці 2. «Надання дошкільної освіти» (додаток 1).
  2. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблиці 3. «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» (додаток 2).
  3. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблиці 11. «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» (додаток 3).
  4. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблиці 15. «Організація благоустрою населених пунктів» (додаток 4).
  5. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблиці 12. «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» (додаток 5).
  6. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 6. «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (додаток 6).
  7. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в таблицю 18. «Розробка схем планування та забудови територій (містобудівної документації)» (додаток 7).
  8. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблицю 19. «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок місцевого бюджету» (додаток 8).
  9. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблицю 23. «Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів» (додаток 9).
  10. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблицю 25. «Резервний фонд» (додаток 10).
  11. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблицю 26. «Субвенція з місцевого бюджету на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування» (додаток 11).
  12. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, в розділі 7. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, таблицею 32. «Утримання об’єктів соціальної сфери підприємств, що передаються до комунальної власності» (додаток 12).
  13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                            Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток 1

до рішення 34 сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 18.03.2024 року

територіальної громади на 2024 рік