МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять сьома сесія восьмого скликання)

06.09.2024

Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийнятих в міжсесійний період

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення тридцять другої сесії восьмого скликання від 20 грудня 2023 року «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік», рішення тридцять другої сесії восьмого скликання від 20.12.2023 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2024 рік, рішення тридцять другої сесії восьмого скликання від 20.12.2023 року «Про затвердження Програми «Підтримка народжуваності» на 2024 рік», рішення тридцять другої сесії восьмого скликання від 20.12.2023 року «Про внесення змін до Комплексної Програми підтримки ветеранів війни, Захисників та Захисниць України – які фактично проживають на території Сергіївської громади», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради: №93 від 29 липня 2024 року «Про надання одноразової матеріальної допомоги». (Копія рішення виконавчого комітету №93 від 29 липня 2024 року додається).
  2. Затвердити рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради: №97 від 19 серпня 2024 року «Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік». (Копія рішення виконавчого комітету №97 від 19 серпня 2024 року додається).

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

29 липня 2024 року                                                                                            №93

Про надання одноразової матеріальної допомоги

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення тридцять другої сесії восьмого скликання від 20.12.2023 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2024 рік, рішення тридцять другої сесії восьмого скликання від 20.12.2023 року «Про затвердження Програми «Підтримка народжуваності» на 2024 рік», рішення тридцять другої сесії восьмого скликання від 20.12.2023 року «Про внесення змін до Комплексної Програми підтримки ветеранів війни, Захисників та Захисниць України – які фактично проживають на території Сергіївської громади», з метою фінансової та соціальної підтримки осіб, що потрапили у скрутні життєві обставини, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати жителю села Сергіївка Миргородського району гр. Буту Анатолію Олександровичу 23.06.1966 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 1 (одна) тисяча гривень на його лікування.
  2. Надати жительці села Розбишівка Миргородського району гр. Полтаві Ользі Семенівні 11.01.1953 року народження пільги з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством для членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України у розмірі 5 (п’ять) тисяч гривень.
  3. Надати жителю села Сергіївка Миргородського району гр. Кривенку Олександру Володимировичу 07.01.1988 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу пораненому (середній ступінь) Захиснику України, який фактично проживає на території Сергіївської сільської територіальної громади та мобілізований відповідно до Указу Президента №69 від 24.02.2022 року після повномаштабного вторгнення російської федерації на територію України у розмірі 30 (тридцять) тисяч гривень.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Ісаєнко О.Ю..

СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

19 серпня 2024 року                                                                                          №97

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 20 грудня 2023 року «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік» згідно з додатками (1-7), а саме:

- здійснити перерозподіл видаткової частини загального фонду бюджету Сергіївської сільської територіальної громади КПКВК 0210150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад » КЕКВ 2111 «Заробітна плата» збільшити на суму 75 500 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на заробітну плату» збільшити на суму 24 500 грн., КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)  зменшити на суму 100 000 грн.

1. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника фінансового відділу Лободу В.Г., контроль за його виконання на постійну комісію сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Смаль М.А.).
  2. Дане рішення затвердити на черговій сесії Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ