МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять сьома сесія восьмого скликання)

06 вересня 2024 року

Про передачу субвенції з бюджету Сергіївської сільської територіальної громади державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів в рамках реалізації Програми «Підтримки сил територіальної оборони Збройних сил України, Збройних сил України Служби безпеки України, Національної Гвардії України, Національної поліції України та добровільного формування Сергіївської ТГ у 2024 році»

Відповідно до п.27 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 91 Бюджетного кодексу України, підпункту 225 Розділу VІ «ПРИКІНЦЕВИХ ТА ПЕРЕХІДНИХ ПОЛОЖЕНЬ» Бюджетного кодексу України, підпункту 228 Розділу VІ «ПРИКІНЦЕВИХ ТА ПЕРЕХІДНИХ ПОЛОЖЕНЬ» Бюджетного кодексу України, розглянувши лист командира військової частини А1815 (Службова інформація) від 27.08.2024 року №402(755/2355), лист тимчасово виконуючого обов’язки командира військової частини А4165 (Службова інформація) від 04.09.2024 року №836/4276, лист тимчасово виконуючого обов’язки командира військової частини А4717 (Службова інформація) від 18.06.2024 року №1798/102/7/472/пс, Головного Управління Національної поліції в Полтавській області підрозділ - Батальйон поліції особливого призначення (стрілецький) лист заступника начальника від 08.07.2024 року №2192/115/04/27-2024, враховуючи пропозиції постійної комісії Сергіївської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати у 2024 році субвенцію державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку в сумі 1 800 000,00 грн. (один мільйон вісімсот тисяч гривень 00 коп.) із спеціального та загального фонду бюджету територіальної громади за рахунок залишку коштів загального фонду бюджету територіальної громади у вигляді міжбюджетного трансферту в рамках реалізації Програми «Підтримки сил територіальної оборони Збройних сил України ,Збройних сил України Служби безпеки України, Національної Гвардії України, Національної поліції України та добровільного формування Сергіївської ТГ у 2024 році» для закупівлі запасних частин, ремонту озброєння, військової та спеціальної техніки Військовій частині А1815 (Службова інформація), для закупівлі безпілотних авіаційних комплексів DJIВійськовій частині А4165 (Службова інформація), для відновлення боєздатності, утримання, експлуатація, ремонт інженерної військової техніки та дорожньо-технічних засобів Військовій частині А4717 (Службова інформація), на придбання планшетів та моніторів, квадрокоптерів, БпЛА та засобів протидії Національній поліції України Головне Управління національної поліції в Полтавській області підрозділ – Батальйон поліції особливого призначення (стрілецький), (Службова інформація).
  2. Доручити сільському голові укласти договір між Сергіївською сільською радою Миргородського району Полтавської області та Військовою частиною (Службова інформація) Збройних Сил України про передачу - прийняття міжбюджетного трансферту.
  3. Відділу фінансів Сергіївської сільської ради перерахувати кошти в сумі 1 800 000,00 грн. (один мільйон вісімсот тисяч гривень 00 коп.) із бюджету сільської територіальної громади на рахунки Військової частини та національної поліції в Полтавській області.
  4. Контроль за виконанням цього рішенняпокласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ