МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять сьома сесія восьмого скликання)

06.09.2024

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії восьмого скликання від 18.08.2023 «Про передачу у 2024 році Гадяцькій міській раді субвенцій на утримання об’єктів спільного користування»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 104 Бюджетного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», розглянувши лист міського голови Гадяцької міської ради Володимира Нестеренка від 03.09.2024 за №03.1-28/543 «Щодо зміни назви об’єкта спільного користування», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до пункту 1 рішення двадцять восьмої сесії восьмого скликання від 18.08.2023 «Про передачу у 2024 році Гадяцькій міській раді субвенцій на утримання об’єктів спільного користування» виклавши його у новій редакції:

Передати Гадяцькій міській раді у 2024 році в розмірі, затвердженому у бюджеті Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік, субвенції на утримання об’єктів спільного користування:

- Комунальна установа «Трудовий архів» Гадяцької міської ради;

- Комунальний заклад «Гадяцька школа мистецтв» Гадяцької міської ради;

- Комунальне некомерційне підприємство «Гадяцький центр первинної медико - санітарної допомоги» Гадяцької міської ради;

- Комунальне некомерційне підприємство «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради;

- Гадяцький центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Гадяцької міської ради;

- Комунальна установа «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської  ради;

- Комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради.

1. Дане рішення набуває чинності з 06.09.2024 року.
  2. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів і цін.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ