МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять сьома сесія восьмого скликання)

06.09.2024

Про внесення змін до договорів оренди землі з громадянином Алєксєєвим Г.О.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, ст.33 Закону України «Про оренду землі», розглянувши пропозиції щодо укладання додаткових угод до договорів оренди землі громадянина Алєксєєва Г.О. від 10.07.2024р., враховуючи належне виконання обов'язків за умовами договорів, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до договору оренди землі від 05 жовтня 2017 року, укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру в Полтавській області та гр. Алєксєєвим Г.О. на ділянку з кадастровим номером 5320482600:00:001:0099 площею 3,1847 га, а саме:

- визначити строк дії договору 14 років;

- орендну плату встановити на рівні 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки;

- зобов’язати орендаря укласти угоду з орендодавцем про соціально-економічне партнерство на термін дії договору оренди та забезпечити її виконання у повному обсязі.

1. Внести зміни до договору оренди землі від 05 жовтня 2017 року, укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру в Полтавській області та гр. Алєксєєвим Г.О. на ділянку з кадастровим номером 5320482600:00:001:0098 площею 4,9563 га, а саме:

- визначити строк дії договору 14 років;

1. Сільському голові Лідовому І.Г. підписати додаткові угоди до договорів оренди землі від 05 жовтня 2017 рокуз гр. Алєксєєвим Г.О.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                          Ігор ЛІДОВИЙ