МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять сьома сесія восьмого скликання)

06.09.2024

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Керуючись статтею 26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Земельного кодексу України, статтями 22, 55 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяви СТОВ «Лободіно», ФГ «Миронів гай», громадян: Литвин Л.О., Ричик О.М., беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл СТОВ «Лободіно» на розробку технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва невитребуваної земельної частки (паю №169)на території Сергіївської сільської ради за межами населеного пункту с. Лободине орієнтовною площею 4,75 га, з метою формування земельної ділянки.
  2. Надати дозвіл громадянці Литвин Ларисі Олегівні жительці с. Розбишівка на розробку технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва невитребуваної земельної частки (паю №747)на території Сергіївської сільської ради за межами населеного пункту Розбишівського старостинського округу орієнтовною площею 2,7788 га, з метою формування земельної ділянки.
  3. Надати дозвіл громадянці Ричик Оксані Миколаївні жительці с. Розбишівка на розробку технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва невитребуваної земельної частки (паю №608)на території Сергіївської сільської ради за межами населеного пункту Розбишівського старостинського округу орієнтовною площею 3,9038 га, з метою формування земельної ділянки.
  4. Надати дозвіл ФГ «Миронів гай» на розробку технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва невитребуваної земельної частки (паю № 631) площею 2,7680 гана території Сергіївської сільської ради за межами населеного пункту Розбишівського старостинського округу, з метою формування земельної ділянки.
  5. Надати дозвіл ФГ «Миронів гай» на розробку технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва невитребуваної земельної частки (паю № 279) площею 3,4086 гана території Сергіївської сільської ради за межами населеного пункту Розбишівського старостинського округу, з метою формування земельної ділянки.
  6. Рекомендувати:

6.1. Замовити у суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

6.2.Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                               Ігор ЛІДОВИЙ