МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять сьома сесія восьмого скликання)

06.09.2024

Про передачу земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «Білики» площею 1,5433 га

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 34, 122, 123, 134, 186-1, пунктом 21 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду», розглянувши документації із землеустрою та заяви громадян, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати в оренду фермерському господарству «Білики» земельну ділянку з кадастровим номером 5320483401:01:002:0061 площею 1,5433 га в с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 45 років, встановити розмір орендної плати на рівні 12 % від нормативної грошової оцінки земель.
  2. Укласти договір оренди земельної ділянки, зобов’язати орендаря провести державну реєстрацію іншого речового права (права оренди) на земельну ділянку та використовувати її відповідно ст. 96 Земельного кодексу України.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                  Ігор ЛІДОВИЙ