МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять сьома сесія восьмого скликання)

06.09.2024

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки з СФГ «Колос» з кадастровим номером 5320483401:01:001:0155 площею 55,2342 га

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, статтею 33 Закону України «Про оренду землі», розглянувши лист-повідомлення про укладення договору оренди землі на новий строк СФГ «Колос», враховуючи належне виконання обов’язків за умовами договору, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до договору оренди земельної ділянки від 08 серпня 2011 року, укладених між Краснознаменською сільською радою та СФГ «Колос» на ділянку з кадастровим номером 5320483401:01:001:0155 площею 55,2342 га, а саме:

- встановити строк дії договорів - 20 років;

- ставку орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки;

- зобов’язати орендаря укласти угоду з орендодавцем про соціально-економічне партнерство на термін дії договору оренди та забезпечити її виконання у повному обсязі.

1. Сільському голові Лідовому І.Г. підписати додаткову угоду до договору оренди землі від 08 серпня 2011 рокуз СФГ «Колос».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ