(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07 червня 2019 року

Про внесення змін до  Програми забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Сергіївської ОТГ на 2019 рік

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  начальника відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Галь В. І. про внесення змін до Програми забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Сергіївської ОТГ на 2019 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Сергіївської ОТГ на 2019 рік затвердженої рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 22 грудня 2018 року, а саме доповнити пункт «Заходи Програми забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Сергіївської ОТГ на 2019 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Розробка проекту землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів в с. Качанове

2019 рік

140,000

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий