(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07 червня 2019 року

Про надання дозволу на передачу необоротних активів з балансу Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради на баланс Спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради за первісною балансовою вартістю 280,04 грн.

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши клопотання старости с. Качанове (Т.Г. Хоптинської), з метою забезпечення комунально-побутових і соціально-культурних потреб СКП «Добробут», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на передачу з балансу Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради на баланс Спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради наступні необоротні активи:

- сейф, інвентарний номер – 1136005, в кількості 1 шт., на суму 280 (двісті вісімдесят) гривень 00 копійок.

1. Передачу провести згідно з діючим законодавством по акту приймання-передачі.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський   голова                                                                                                                                                                                             І. Г. Лідовий