ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про Звернення депутатів сільської ради щодо ремонту доріг

Відповідно до статей 26, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Прийняти Звернення депутатів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області до Міністра інфраструктури України Омеляна В.В.
  2. Направити дане Звернення до міністерства інфраструктури України.
  3. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестиції виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. оприлюднити дане рішення в засобах  масової  інформації та на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської  ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/..

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий