(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07 червня 2019 року

Про затвердження проектно-кошторисної документації на  «Реконструкція мережі вуличного освітлення від КТП-374 Л-1, Л-2, Л-3 вул. Лісова в с. Розбишівка Гадяцького району, Полтавської області із застосуванням LED технологій»

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проектно-кошторисну документацію на  «Реконструкція мережі вуличного освітлення від КТП-374 Л-1, Л-2, Л-3 вул. Лісова в с. Розбишівка Гадяцького району, Полтавської області із застосуванням LED технологій», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мережі вуличного освітлення від КТП-374 Л-1, Л-2, Л-3 вул. Лісова в с. Розбишівка Гадяцького району, Полтавської області із застосуванням LED технологій» в сумі 158,765 тисяч гривень.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий