(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про надання  дозволу  на  розробку  технічної  документації   із  земле-устрою щодо  встановлення   меж    земельної  ділянки  орієнтовною  площею 0,11 га для  будівництва  і  обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд гр. Пустовіту  В.А.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 40, 118, 121, 122, 124  Земельного кодексу України, статтями 25,50  Закону  України «Про  землеустрій» та розглянувши заяву громадянина  Пустовіта В.А., сільська  рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл  гр. Пустовіту Василю Андрійовичу на розробку   технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж    земельної  ділянки  орієнтовною  площею 0,11 га  в  с. Сергіївка   вул. Шевченка, 29а  для будівництва  і  обслуговування  жилого будинку  та  господарських будівель і споруд.
  2. Рекомендувати гр. Пустовіту В.А.:

2.1. Замовити  суб’єктам  господарювання, що  є  виконавцями  робіт  із  землеустрою, виготовлення  технічної  документації  із  землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки      для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських  будівель і споруд.

2.2.Подати  погоджену  технічну  документацію   із   землеустрою  на  затвердження  сільської  ради.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий