(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про надання  дозволу  на  розробку  проекту землеустрою  щодо   відведення   земельної  ділянки  у власність  орієнтовною     площею  2,0 га для ведення особистого  селянського  господарства гр. Філоненку О.В.

Керуючись  пунктом 34 статті 26   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтями 12,118,121,122,124  Земельного кодексу України, статтями 25,50 Закону  України «Про  землеустрій» та розглянувши заяву громадянина  Філоненка О.В., сільська  рада   ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Філоненку Олегу Валерійовичу  на розробку   проекту  землеустрою щодо  відведення    земельної   ділянки  у власність  орієнтовною  площею 2,00 га  із  земель  комунальної власності  у межах села Сергіївка  Гадяцького  району   Полтавської області   для ведення  особистого  селянського господарства.
  2. Рекомендувати гр. Філоненку О.В.:

2.1.Замовити  суб’єктам  господарювання, що  є  виконавцями  робіт  із  землеустрою, виготовлення  проекту землеустрою  щодо   відведення   земельної  ділянки   у власність для ведення  особистого  селянського господарства.

2.2. Подати  погоджений  проект   землеустрою  на  затвердження  сільської  ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий