(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про надання  дозволу  на  розробку  проекту землеустрою щодо відведення зі  зміною цільового  призначення земельної  ділянки

Керуючись  пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтями 12, 20  Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону  України «Про  землеустрій» та  розглянувши заяву гр. Смаля М.А., жителя с. Розбишівка, сільська  рада   ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення із земель  запасу (код КВЦПЗ 16.00)  в землі  для  сінокосіння  та  випасання  худоби    (код КВЦПЗ 01.08) ділянки з кадастровим  номером 5320483400:00:001:0281площею 47,4483 га комунальної власності за межами села Сергіівка  Гадяцького  району Полтавської області.
  2. Рекомендувати:

2.1.Замовити  суб’єктам  господарювання, що  є  виконавцями  робіт  із  землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки зі  зміною цільового призначення.

2.2. Подати погоджений  проект землеустрою на затвердження  сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий