(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07 .06.2019

Про надання  дозволу  на  розробку  проекту землеустрою  щодо   відведення   земельної  ділянки  в оренду  площею  1,34 га для сінокосіння  та  випасання  худоби

Керуючись  пунктом 34 статті 26   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтями 12,122,123  Земельного кодексу України, статтями 25,50 Закону  України «Про  землеустрій»  та розглянувши заяву  ФОП Лободи С.В.,  сільська  рада   ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл ФОП Лободі С.В.  на розробку   проекту  землеустрою щодо  відведення    земельної   ділянки  в  оренду  орієнтовною  площею 1,34  га   в межах села Веселе  Гадяцького  району   Полтавської області   для сінокосінні  та  випасання  худоби.
  2. Рекомендувати ФОП Лободі С.В.:

2.1.Замовити  суб’єктам  господарювання, що  є  виконавцями  робіт  із  землеустрою, виготовлення  проекту землеустрою  щодо   відведення   земельної  ділянки   в  оренду   для сінокосіння  та  випасання  худоби.

2.2. Подати  погоджений  проект   землеустрою  на  затвердження  сільської  ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий