(тридцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 17.07. 2019

Про виконання Стратегії Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік за перше півріччя 2019 року

Відповідно до пункту 11 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши звіт завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про виконання Стратегії Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік за перше півріччя 2019 року,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Звіт завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про виконання Стратегії Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік за перше півріччя 2019 року взяти до відому (додаток 1).
  2. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І. І. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет -http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий